نشست صمیمی رییس سازمان ملی استاندارد ایران با کارکنان روابط عمومی و ارتباطات بین الملل

  • شماره خبر: 7670
  • تاریخ: 13 آبان 1397
  • تعداد بازدید: 133

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران، صبح امروز با کارکنان روابط عمومی و ارتباطات بین الملل در کرج دیدار و گفت و گو کرد.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در ابتدا با اشاره به روز تاریخی 13 آبان گفت: در  13 آبان 1358، دانشجویان مسلمان پیرو خط امام، لانه ی جاسوسی آمریکا را در تهران تسخیر کردند و جاسوسان آمریکایی را به گروگان گرفتند. بدین ترتیب، مبارزه ی ضد آمریکایی مردم ایران، ابعاد جدیدتری پیدا کرد.

پیروزبخت، در این نشست از همدلی و همکاری مدیرکل و کارکنان روابط عمومی و ارتباطات بین الملل در برگزاری مراسم روز جهانی استاندارد و حضور دبیرکل سازمان بین المللی استاندارد تقدیر کرد.

وی حضور دبیرکل سازمان بین المللی استاندارد در ایران در شرایط تحریم را نقطه عطف این سازمان دانست و گفت: امید است از این پس شاهد حضور سایر مقامات سازمانهای بین المللی در ایران باشیم.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه سرجیو موجیکا در مدت حضور خود در ایران با مقامات بلند پایه کشور دیدار کرد، ابراز داشت: موجیکا از اینکه دولت و مسئولان جمهوری اسلامی ایران با استاندارد آشنا و حامی این سازمان تخصصی هستند بسیار خرسند است.

وی افزود: تاکنون در هیچ کشوری از 163 کشور عضو سازمان بین المللی استاندارد به این اندازه حمایت و شناخت مسئولان از سازمان استاندارد وجود ندارد.

پیروزبخت در ادامه با اشاره به برگزاری باشکوه مراسم روز جهانی استاندارد، حضور معاونان رییس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سایر مقامات، نمایندگان بخش خصوصی و حضور پرشور همکاران را در این مراسم مغتنم شمرد.

وی تصریح کرد : لازم است در شرایط کنونی که جایگاه سازمان ملی استاندارد ایران به تبع قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، ارتقا یافته، خودباوری و اعتماد بیش از پیش در همه کارکنان جاری و ساری شود.

پیروزبخت با بیان اینکه نقاط ضعف و قدرت در هر برنامه ای وجود دارد اظهار داشت:  در مراسم روز جهانی استاندارد سال جاری، نقاط ضعف بسیار کمتر از سال های قبل بود اما لازم است با بازنگری نقاط ضعف موجود ، مراسم روز جهانی استاندارد را در سال آینده بهتر از امسال برگزار کنیم.

 

 


گزارش تصویری آرشیو
گزارش تصویری از برگزاری مراسم روز جهانی استاندارد سال 1397 گزارش تصویری از حضور دبیرکل ایزو در ایران
گزارش تصویری از بازدید رییس سازمان ملی استاندارد از باشگاه خبرنگاران گزارش تصویری همایش معاونان و مدیران سازمان ملی استاندارد ایران در هتل بوتانیک گرگان
گزارش تصویری کارگاه کشوری طراحی گرافیک و کارتون : من کالای استاندارد ایرانی می خرم گزارش تصویری کتابگردی با طعم استاندارد
گزارش تصویری روز ملی کیفیت سفر ریاست محترم سارمان ملی استاندارد به استان چهارمحال و بختیاری
گزارش تصویری مراسم روز جهانی استاندارد نشست بین المللی کمیته فنی فولاد در تهران
هنرمندان پیشکسوت متولد مرداد و پویش کالای استاندارد ایرانی امضای تفاهم نامه همکاری بین استاندارد و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
تقدیر از برگزیدگان پوستر روز جهانی استاندارد صعود کوهنوردان سازمان ملی استاندارد به قله دماوند
چهلمین اجلاس کدکس غذایی در ژنو جلسه آینده نگاری و نظریه پردازی سلامت
همایش روز جهانی اندازه شناسی نیره پیروزبخت به عنوان مهندس برجسته معرفی شد
نشست با طنزپردازان امضا یادداشت تفاهم میان ایران و ارمنستان در زمینه حلال
گردهمایی رابطین روابط عمومی سازمان ملی استاندارد ایران شورای اداری همدان
سفر به روسیه بازدید پگاه همدان
دیدار نوروزی دیدار رییس سازمان با استاندار گلستان
بازدید از واحد تولید محصولات لبنی پگاه - استان گلستان افتتاح مجموعه اداری - آزمایشگاهی استاندارد گلستان
منتخب استان‌ها آرشیو
آیین گرامیداشت روز جهانی استاندارد در اراک برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد  استان مرکزی: آیین گرامیداشت روز جهانی استاندارد با حضور سید علی آقازاده، استاندار، مسلم بیات، معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران ، علی اکبرکریمی وسیدمهدی مقدسی نمایندگان مردم اراک ، خنداب و کمیجان ، محمدرضا منصوری، نماینده مردم س...
آئین گرامیداشت روز جهانی استاندارد در کهگیلویه و بویراحمد
 به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و  بویراحمد: آئین گرامیداشت روز جهانی استاندارد با حضور غلامرضا امینی، مدیرکل نظارت بر استاندارد صنایع غذایی، آرایشی، بهداشتی و حلال،  جعفر گوهرگانی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، ...
مراسم روز جهانی استاندارد در قزوین برگزار شد
با حضور معاون ارزیابی کیفیت
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قزوین: مراسم روز جهانی استاندارد و تجلیل از واحدهای نمونه با حضور مسلم بیات، معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران، منوچهر حبیبی، معا...
سازمان‌های بین‌الملل